Beküldte Varga-Lingurár Judit - p, 2015/01/02 - 14:04 Kedves Szülők! A téli szünetet követő első nevelési nap, amikor az óvoda nyit és fogadja a gyermekeket reggel 7.00 órától: 2015. január 05. hétfő. Óvodapedagógusok