Beküldte Varga-Lingurár Judit - sze, 2013/11/20 - 22:05 Tisztelt Szülők! 2013. november 26-án (kedden) 17.00 órakor mindkét óvodai csoportban ("Csillag", "Napocska") Szülői értekezletet tartunk, melyre szeretettel várunk minden Kedves Szülőt! Óvodapedagógusok