Beküldte Varga-Lingurár Judit -
Kedves Szülők!
Tájékoztatjuk a Kedves Szülőket, hogy az óvodai búcsúzásról, ballagásról készült képek az óvodában leadott rendeléseknek megfelelően a héten várhatóan megérkeznek az óvodába. Azok a Kedves Szülők, akik még nem adták le rendeléseiket, de még szeretnék, lehetőségük van megtenni azt a fénykép üzletben Erzsónál.
Köszönettel: Óvodapedagógusok
